| kidaaзo3 a întrebat:

Heiii All! Ce Faceti?; x.Deci imidati niste sfaturi in legatura cu conversii? as vrea sa-mi cumpar o pereche si va rog niste sfaturi.+ linkúri daca vreti.deci va rog mult. m-am gandit la negrii simpli dar sa-mi dati si voi ceva sfaturi!
Bye.All;*

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Http://metropotam.ro/......-Converse/

Uite aici ai un model dragut pe negru.Eu am ceva asemanator, doar ca au mai multe cusaturi albe. Daca nu vrei de firma sa stii ca se gasesc si "contrafacuti" doar ca iti dai seama ce le lipseste [calitatea]
Multa bafta si succes la cumparaturi [;*]

1 răspuns:
| kidaaзo3 explică:

Sunt Chiar Foarte Draguti. Multumesc;*