| teadorr a întrebat:

Heiii... am o intrebare... am intrat pe facebook si imi apare asta:

Vă rugăm să verifica identitatea Am primit feedback-ul pe care contul dvs. nu poate fi reală. Facebook este o comunitate unde oamenii împărtășesc și de a interacționa cu identitatea lor reale.

Facebook nu permite conturi de faptul că:

Pretinde a fi altcineva

Utilizați un nume fals

Nu reprezintă o persoană reală

În scopul de a redobândi accesul la contul dvs., vă rugăm să completați următorul cec de securitate pentru a verifica identitatea dvs. și de a ajuta păstrați Facebook securizat.

P.s : am gresit la partea cu tag-urile prietenilor si imi apare asta
Te rugăm să alegi una dintre următoarele metode pentru a-ţi confirma identitatea:
Identifică poze ale prietenilor (limită orară depăşită)

cum pot sa imi reactivez contul, dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Da. Probabil dupa 6, 12 ore.

5 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Ai greşit când a trebuit să scrii numele prietenilor şi acum trebuie să aştepţi o anumita perioadă de timp pentru a putea încerca din nou. Cineva te-a raportat. Faza proastă în toată chestia asta este că mulţi sunt etichetaţi în poze cu desene, vedete etc. şi nu ai cum să îţi dai seama cine este.

| teadorr explică (pentru Furculingură):

Deci pot incerca din nou dupa o perioada?

| Furculingură a răspuns (pentru teadorr):

Poate şi 24 de ore...

| Furculingură a răspuns (pentru teadorr):

Da. Probabil dupa 6, 12 ore.

| Valutzaa a răspuns:

Apasa pe Identifică poze ale prietenilor (limită orară depăşită) o sa iti de niste poze si trebuie sa spui cine este in ele, numele lor pe fb

| teadorr explică (pentru Valutzaa):

Pai problema este ca am gresit o mare parte din ele si acum nu mai pot sa dau acolo