| psilocybe a întrebat:

Heiii, aș vrea niște povești scurte de groază sau eventual niște întâmplări paranormale ce vi s-au întâmplat vouă ^-^

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

In urma cu cca 27-28 de ani am primit in vizita o matusa, am poftit-o pe fotoliu, am avut ceva conversatii iar la un moment am aprins TV din telecomanda. Fiind o femeie mai de la tara si care nu stia ea prea multe cand a vazut ca TV a pornit singur a ramas 1 sec blocata dupa care a sarit din fotoliu, si-a facut cruci mari, a scuipat in san, si tulind-o pe usa a zis ca la mine in casa e ceva paranormal, e un diavol in casa si nu mai vine la mine cat o mai trai. Deci ce e paranormalul? am exemple cu miile daca vrei.

6 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Numai oamenii anormali vad paranormale, unii au diagnostic de schizofrenie.

| psilocybe explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Dacă nu crezi e strict problema ta, dar paranormalul face partea din viața asta fie că vrei sau nu, nu totul se rezumă numai la boli mintale

| psilocybe explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Logic că mai vreau ((((: Mi-ai făcut ziua mai bună, jur

| psilocybe explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Mai vreau, sincer mi-ai făcut ziua mai bună cu răspunsul tău, m-am simțit foarte rău înainte să îl văd

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru psilocybe):

In urma cu cca 27-28 de ani am primit in vizita o matusa, am poftit-o pe fotoliu, am avut ceva conversatii iar la un moment am aprins TV din telecomanda. Fiind o femeie mai de la tara si care nu stia ea prea multe cand a vazut ca TV a pornit singur a ramas 1 sec blocata dupa care a sarit din fotoliu, si-a facut cruci mari, a scuipat in san, si tulind-o pe usa a zis ca la mine in casa e ceva paranormal, e un diavol in casa si nu mai vine la mine cat o mai trai. Deci ce e paranormalul? am exemple cu miile daca vrei.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Citeste despre Tesla. Este cel mai mare inventator din istorie, fondatorul civilizatiei moderne. A fost facut de multi nebun, ca umbla cu lucruri necurate etc. A murit in '43 intr-un hotel la New York, sarac si hranind porumbeii din parc. La moartea lui serviciile secrete americane au tabarat si au confiscat pe ascuns toate schitele si documentatia din camera de hotel. Multe din " paranormalele " gasite atunci au fost puse in practica in decursul a zeci de ani mai ales in domeniul militar, altele sunt abia descifrate azi. Inventiile si descoperirile facute de el dau multa bataie de cap savantilor si zic unii ca a colaborat cu extraterestri.

| BotezanDaniel a răspuns:

Buna!
Eram in cimitir cu taicameo,si se auzea o hinta care scartaia in padure, deci ca si cum cineva s-ar fi spanzurat, chiar langa morminte.