| BlueDreamsss a întrebat:

As vrea si eu sa fac o pagina pe facebook. Imi puteti da si mie idei de nume mai dragute pentru pagini? As vrea sa fie originale,adica sa nu mai fi fost folosite inainte de catre alte pagini. Mentionez ca pagina va fi despre adolescenti, ca multe altele. Cele mai multe sugestii si cele mai originale primesc funda! :*

7 răspunsuri:
| SecretSmile a răspuns:

DeliciOaSa taa. love struck
M-am nascut in ciuDaa taa.
Fitse de VedeTa.
♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥
。◕‿◕。Kid Nebunn 。◕‿◕。
█ ▄ █ ▄ Music Is My Life ▄ █ ▄ █
☺Inghetata cu Ciocolata ☺
.★*DoUa↔iNimy↔feRmecaTe•.★*
BaloOnasHe`de`sApUn
Pяίηтsέsą ‹з
∙♥εvěry†hing will ςнąпgě∙♥
─►ع♥Pink obsession ♥ x◄─┘
KiD iN tHe dArK
♥ I am тнe яeasoи of yoυя sмile ♥
ℓσvε įŚ †ħĕ άňŝωёŕ
мạģįć Вūŧŧẹŗƒℓý
♥»śůηηŷ↔d∂ỳś«♥
→♥Сђσ¢σℓa†з Ġίяℓ♥←
đОūă♦ρūŋċŧę♦iĊŝ ♥
BiNGBanG
ஐ PoRtoCala Rozz ஐ
–^[Curcubeu In Alb Si Negru ]^–
Sper sa te ajute! :*

| BlueDreamsss explică (pentru SecretSmile):

Am spus sa fie originale...astea toate sunt deja pagini

| lumyluminitza a răspuns:

Nu ma intereseaza viata ta happy
Hai, te pup, pa'pa! :*
Viata'i o bestie.

| kings0fleon a răspuns:

Mai bine nu faci, sunt deja destule pagini "vise dulki moah moah" cu poze cu apusuri si caption de genul "frumusetea e in ochii privitorului, tu ai pierdut-o pe vecie".mai bine te concentrezi pe citit o carte sau, stiu si eu...sa-ti cauti o slujba?

| BlueDreamsss explică (pentru kings0fleon):

Am 14 ani! straight face

| kings0fleon a răspuns (pentru BlueDreamsss):

sad eu la 14 ani eram pe afara cu prietenii, nu in casa pierzandu-mi copilaria, dar, ma rog, e viata ta...

| BlueDreamsss explică (pentru kings0fleon):

Nu imi pierd copilaria, crede-ma ca stau cu prietenii aproape mereu...nu ma cunosti! daca vreau sa fac o pagina nu inseamna ca imi pierd copilaria pe fb, cu asta imi mai umplu timpul nu stau toata ziua in fata calculatorului!