| xxZăharelxx a întrebat:

Heiii. Ce credeti sa-mi las parul lung sau sa ma tund?

Răspuns Câştigător
| AlexBlack a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa-ti lasi parul lung deoarece esti fata si cred ca ai ceva 'special' la parul tau. Cu toate ca eu sunt baiat, si eu am parul lung... Si cred ca imi vine foarte bine laughing!

P.S. Esti din Bistrita?; o3

| xxZăharelxx explică (pentru AlexBlack):

Nu, nu sunt din Bistrita

7 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Cat mai luuuuung big grin

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,eu zic sa nu te tunzi, eu m-am tuns si am regretat sad
oricum tu faci cum vreiwinking

| m2704 a răspuns:

Lasa-l lung, e frumos parul cat mai lung.

| Mary1996 a răspuns:

Eu zic sa nu iti strici parul ca o sa iti para rau daca il ai lung, pentru ca unele fete nu au parul lung si ar da orice sa il ara lung, deci ti-am zis...dar acum faci ce vrei e treaba ta...
Funda?

| DyaBeiib98 a răspuns:

Sincera sa fiu fetele nici-o data nu se multumesc cu ce au.De exemplu cand au parul lung il vor scurt iar cand il au scurt il vor lung, asa se intampla mereu. Eu zic mai bine sa ti-l tunzi putin ca sa fie mediu asa vei fi multumita de el si nici nu vei astepta prea mult timp ca sa iti creasca in caz ca iti vrei la loc parul lung sau daca nu il mai poti tunde putin ca sa fie scurt >:d

| AndreeaKarla a răspuns:

Cum te simti tu mai bine.Cum iti place. Sincer mie imi place parul lung