| Didiuxx a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy mini 2?
Merita cumparat?

Fundahappy

Răspuns Câştigător
| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Merita, il are o prietena si este foarteee bun! Nu este nicio diferenta fata de alt telefon mai popular, atat doar ca e mai mic, in rest nesemnificativ! In plus este mai dragutel fiindca e mai mic, eu zic ca este alegerea corecta, mai ales fiindca eu cred ca iti place! happy Craciun fericit, si. imi dai o fundita? :*

3 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Ala trebuia sa-l primesc si eu de craciun de la tata sad Crede-ma, merita!

| MyaEmy a răspuns:

Samsung Galaxy mini 2 este un telefon bun si frumos! Daca tie iti place si il vrei nu cred ca trebuie sa ne ceri noua sfaturile.
Sper ca te-am ajutat happy

| Ciocolathaa a răspuns:

Mie mi se pare un telefon foarte frumos şi oricum nu cred ca este foarte scump :*. Acum, rămane la alegerea ta.puppy dog eyes