| FinettiMlk a întrebat:

Heiii.Ce serial/e imi recomandati?batting eyelashes in afara de: Pretty Little Liars, The vampire diaries, 90210, True Blood, Gossip Girl :ddd. Funda:*

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Si eu ma uit la cele pe care le-ai vazut tu.Ai putea sa te uiti la Charmed, The secret circle, Friends(la acesta razi foarte mult), Supernatural sau Ghost whisperer sunt toate super.Vizionare placuta!

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cum e 90210? despre ce e vorba? mil recomanzi?

| FinettiMlk explică (pentru wolder):

Da! e foarte faaaain, mie mai mult imi place de la sezonul 2 dar e ok! pe bune, merita sa te uiti:*

| wolder a răspuns (pentru FinettiMlk):

Ok mersi

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut!
Mie imi place foarte mult "Grey's Anatomy" si cred ca nu trebuie sa il ratezi happy
Ai mai putea sa te uiti la "The Good Wife" sau "Numai tata sa nu fii!", sunt geniale!

| iöиi a răspuns:

Prison break :X:X:X e pur si simplu BESTIAL!

| FinettiMlk explică:

Multumesc de raspunsuri! o sa incep sa ma uit la cateva seriale, din pacate pot da doar o fundita, dau voturi la restul! :*:*

| anonima1995 a răspuns:

The secret life of american teenager
The secret circle
Teen wolf

| thunderstorm a răspuns:

Hi! Ai putea urmarii Supernatural, e super okhappy