| Denisa1998 a întrebat:

Heiii :*! Cine imi poate da si mie niste sugestii cu nume pentru hi5 si yahoo messenge? happy

6 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Sunt.praf.si.nu.stiu.cum.cheama!
incearca cu numele tau! nu fi pitipoanca de la sat!

| frikk a răspuns:

1998denisa
DenisaLady / LadyDenisa / the1Denisa
asta cred ca o sa-l ei din prima : Denisa_Urata_Pământului rolling on the floor))rolling on the floor)))

| Dania19 a răspuns:

Pff, păi eu, una, nu ma pricep la nume din astea, dar ţi-ai putea pune
ceva
pink girl
pink roses
pinky style
numele tau doolshe
si since, eu iţi spun ca mi se par nume pentru piţipoance. scuze...
Poti sa-ti pui numele tau real, poti cauta pe google, sau te poti inspira din diferite lucruri.In rest, depinde ce si ce fel de gusturi ai. Sper ca te-m ajutat.happy

| Aplix a răspuns:

Denisa98 / Denisa_98 / DenyYo / Deniii_09 / denisa_denii /.
Sper sa te ajute!

| DjCage a răspuns:

Deny_micutza98
Deni_Fetishcana98

| Ivan_Sorina_1991 a răspuns:

Puffy_deni
Denisa_pisicutza
Puffy_luffy
Denisa_Deni
Deni_la coafor laughing
Denisutza
Denisuca45