| βέiiiβiiツ a întrebat:

>Heiii`big grin< Am gasit o cartela de orangebatting eyelashes din pacate dezactivata...si nu stiu numarul la ea -nu am nici credit pe ea, iar cand am sunat la 411 mi s-a spus ca pot primi inca apeluri 1. o fi adevarat? 2.cum pot sa-mi aflu numarul?

3 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Eu zic sa te duci cu ea la magazinul orsnge si sa-ti afli numarul. Poate reusesti s-o activezi. O zi buna! big grin

| OrangeHelper a răspuns:

Pentru a afla ce numar de telefon ai apeleaza gratuit 222 de pe aceasta cartela si urmeaza pasii indicati. Mai exact apasa tasta 2 pentru a reasculta numarul tau de telefon Orange.
Apeleaza serviciul Credit 333 si vei primi informatii si despre data pana la care poti folosi creditul - in perioada activa a acestuia, sau care este ultima zi in care mai poti reincarca pentru a reactiva creditul, pentru a nu pierde numarul de telefon Orange - in perioada de gratie a creditului.
De asemenea, poti obtine mai multe detalii despre cartela PrePay prin apel la Serviciul Clienti - 444.
Cu prietenie,
Orange helper
http://www.orange.ro/help/despre/

| βέiiiβiiツ explică (pentru OrangeHelper):

Va multumesc frumos` pentru raspuns :*