| Ingridd22 a întrebat:

Heiii. Deci. eu am abonament de 9 euro la cosmote si luna asta am facut cost suplimentar 0.70 euro. si acum am primit mesaj de la cosmote : "s-a emis factura.... suma de plata este 20.99 RON. cum adica suma de plata? e cost suplimentar? va rog ajutati-ma sad!. scuze categ.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Banuiesc ca atat este costul suplimentar, teoretic trebuia sa primesti totalul

| RebekaReby a răspuns:

Si eu is pe abonament si cand am facut cost suplimentar mi-o aparut asa... si da 20.99 RON este costul suplimentar!

| Ingridd22 explică (pentru RebekaReby):

Pai si de ce imi zicea ca am 0.70 euro cost suplimentar cand dadeam sa vad cate minute mai am?