| cp123 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Deci... Ce as putea vorbi cu o prietena (sunt fata)? Adica am mai vorbit dar acum nu stiu ce sa mai vorbesc... SI s-ar putea sa fie dar chiar un pic suparata pe mine dar asta nu are importanta dar ce as putea? Nu vreau chestii despre scoala sau asa ceva, despre altceva nu stiu! Dau FUNDA puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| LarisaXD a răspuns:

Despre muzica, filme, si de ce nu, baieti, relatii etc big grin restul o sa vina de la sine.te pup :*

1 răspuns:
| cp123 explică (pentru LarisaXD):

Mersiiii! :*