| Alexandra2202 a întrebat:

Heiii TPU! Am o pagina pe facebook si vreau sa o cresc....Ma puteti ajuta cu niste sugestii? Va rog!

Funda!

Răspuns Câştigător
| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Buna!;* Pai: Fa joculete, Joculete cu premi( gen: primul loc publicitate...si asa mai departe), povesti( cum fac alte pagini) daca stii sa editezi fotografi da anunt sa faci fotografi pentru diverse persoane, Fa concursuri (gen cea mai frumoasa fata cei mai frumos ochi...etc.),fa concursuri cu vedete( asta atrage foarte mult in special cu jutin biber si one direction) si daca vrei poti sa imi lasi numele pagini tale iti fac eu publicitate am foarte multi prieteni si am facut publicitate multor pagini pup sper ca am ajutat! funda? si sa nu uiti sa imi lasi numele pagini!:*

3 răspunsuri:
| MikeTech a răspuns:

In ce sens sa o cresti? big grin

| Alexandra2202 explică (pentru MikeTech):

Vreau sa strang mai multe like-uri...

| MikeTech a răspuns (pentru Alexandra2202):

Pune diferite poze hazlii, diferite linkuri cu ceva interesant, gaseste statusuri bune, si pune-le