| Andreeaa29 a întrebat:

Heiii TPU! Ce hoteluri imi puteti recomanda in NEPTUN intre 2 si 4 stele. Cele mai faine dau funda.Mentionez ca vreau si poza.Mersi mult. Funda!:**

1 răspuns:
| BiaSiAtat a răspuns:

Eu iti recomand in Jupiter! Poti incerca Hotel Capitol, Hotel Delta, Hotel Meteor. Sunt fff profitabile sidaca ai sub 18 ani o sa-ti dea bratara ca sa stie oamenii de acolo ca esti de la hotel.Neptun e foarte foarte aproape de Jupiter.Eu am mers pe jos din Jupiter pana in Neptun. Sper ca te-am ajutat.