| Gumadependenta a întrebat:

Heiii TPUhappy ce sa ii iau unui baiat care fke 14 ani cadou de ziua lui?thinking merg la ziua lui si ii iau cadou la comun cu o fatahappy vrem sa ii luam ceva fain. dar nu avem ideihappy. idei ceva?big grinhappy dau funda si voturihappyhappyhappy:X msiihappy

Răspuns Câştigător
| roxana_9716 a răspuns:

Ai putea sa ii ei:un tricou personalizat, un parfum mai scump(putin) si...Nu stiu ce gusturi are baiatul. Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| aNoNiM_3767 a răspuns:

Adica daca strangeti bani...un skateboard sau o bicicleta... ceva de genu:X