| Laviiiiii a întrebat:

Heiii TPU, saptamana viitoare va fi ziua mea si habar nu am ce sa fac. Sa merg cu niste prieteni la un restaurant ( sa : povestim/mancam/vorbim, etc.), sa vizitez vreun loc din tara, sau sa merg prin vreun parc de distractii din Bucuresti ( Terra Park, Water Park ) Voi ce ziceti? Sau daca aveti alte idei, va rog sa-mi spuneti :* Mersii happy

2 răspunsuri:
| pissyaly a răspuns:

Eu iti recomand sa ti-o ti acasa ca puteti face ce vreti, sa dansati, sa tipati sa va jucati, mai ales daca stai la casa.Fiindca cel mai fain la o zi de nastere e sa fi cu prieteni si sa faceti ce va trece prin cap.Eu asa as spunebig grin

| daassh a răspuns:

Uite de exemplu eu acum in 2 iulie am majoratul, dar am preferat sa nu mi-l mai tin in detrimentul scolii de soferi, am renuntat la majorat pentru scoala de soferi, asa ca te sfatuiesc si pe tine sa alegi ce crezi si sa nu ne pui pe noi sa alegem pentru tine.Succes!