| Roxana_1758 a întrebat:

Heiii TPU..Saptamana viitoare vreau sa-mi fac abonament la sala! As vrea sa merg 3 zile pe saptamana, mai precis: Luni, Miercuri si Vineri..mentionez ca in fiecare zi ma gandesc sa merg cam de la ora 14:00-15:15 cam asabig grin.
Deci, sunt fata, 17 ani, 1.65 m si 58 kg..stiu ca nu e exagerat de mult, dar am burta si picioarele groase!

Mentionez ca e prima oara cand merg la sala!
As vrea sa stiu ce exercitii ar trebui sa fachappy! Si cam cum ar trebui sa procedez si cu programul de la scoala, pentru ca in fiecare zi scap la 14:00!

dau funda!happy

1 răspuns:
| uyhhjhjhkjhkjh a răspuns:

La sala cu siguranţă este şi un instructor care îţi va explica cum sa lucrezi şi ce exerciţi să faciwinking