| irinapop1998 a întrebat:

Heiiii! Imi puteti va rog compune invitatii pentru majorat?

2 răspunsuri:
| FranciscMihai a răspuns:

In ziua de 28 iulie 2017, de la 17 ani trec la varsta de 18. Coincidenta sau nu, 28 iulie 2017, incepand cu ora 20:00 te invit la Casa Tineretului Vladimirescu (strada Ștefan cel Mare ) sa petrecem un timp fain impreuna. Ia-ti seara asta libera daca poti, mi-ar placea sa stam la un late night party? Mi-ai face o bucurie daca ai putea fi prezent/a, pentru ca am ales cativa oameni care mi-au marcat intr-un fel sau altul ultimul an?
P.S te rog sa mi confirmi cel târziu pana in data de 20 iulie!?
Asa a fost invitația mea pe care am compus-o pentru majorat. Poate te ajuta?

| FranciscMihai a răspuns:

In ziua de 28 iulie 2017, de la 17 ani trec la varsta de 18. Coincidenta sau nu, 28 iulie 2017, incepand cu ora 20:00 te invit la Casa Tineretului Vladimirescu (strada Ștefan cel Mare ) sa petrecem un timp fain impreuna. Ia-ti seara asta libera daca poti, mi-ar placea sa stam la un late night party? Mi-ai face o bucurie daca ai putea fi prezent/a, pentru ca am ales cativa oameni care mi-au marcat intr-un fel sau altul ultimul an?
P.S te rog sa mi confirmi cel târziu pana in data de 20 iulie!?