| ruxandrar a întrebat:

Heiiii, tocmai am postat acest video cu 'Adevar sau Provocare'. Va place? :)))
http://www.youtube.com/watch?v=FwZ9drWe7cs&feature=youtu .be
PS. este pentru prima data cand facem un astfel de video, si e normal sa nu ne iasa bine din prima. :D

2 răspunsuri:
| Adyna92 a răspuns:

E interesant, e bine ca ati avut incredere in voi si l-ati postat.Ma bucur ca v-ati si distrat. Data viitoare incearca sa tii camera vertical, ca sa nu ne mai chinuim noi sa va vedem. In rest. totul bine momentan, astept urmatorul video. happy

| ruxandrar explică (pentru Adyna92):

Multumim mult! happy