| StefyDăă001 a întrebat:

Heiiii TPU :*. Am nevoie de idei. As dori sa imi fac un facebook nou, dar cu un nume mai interesant thinking. Am cu numele de familie 2, si nu imi place :-s sad. Si cu porecle. infine talk to the hand. va rog, imi dati niste idei, precum cu : Snk, Stf, Mdfk, Bai DuDoo Ma, din astea mai faine, interesante?.puppy dog eyes ( sa nu imi spuneti ca sunt pitzi.nu sunt genu :batting eyelashes ` ) dar mi se par chiar adorabile. :*
OFER FUNDA love struck ( si scuzati categ.big grin, pare cea mai selectata)

1 răspuns:
| sensualus a răspuns:

Spinxo