| l1feincolor a întrebat:

Heiiiiiiii love struck
Neata, ..recent mi-am facut cont pe facebook si vreau sa-mi pun un nume, dar nu stiu ce nume, ma cheama Alexandra Gabriiela tongue
Vreau cat mai multe idei, nu trebuie sa fie neaparat cu numele..Multumesc..Fundita! happy

2 răspunsuri:
| Kiwi_7742 a răspuns:

Facebook-ul se face ca sa te gaseasca prietenii... daca sa zicem ca ai 40 d ani si mai exista facebook, ei cum te gasesc? cu gabitza ta laughing serios acum... pune-ti numele complet si mi se pare ca este o optiune si pentru porecla nu stiu sigur ca nu ma intereseaza pe mine porecla pe facebookwinking

| MariaaaaLm a răspuns:

Buna ti-ai putea pune numele gaby alex sau gabitza tha sau gabriela best