| WildS0ul a întrebat:

Helaaw tongue Vreau si eu sa va intreb: Cum pot sa imi fac o freza mai emo daca am parul ondulat? big grin(stati chill ca nu's emo ). L am tot indreptat cu placa, dar mi se toceste repede si imi cade rau. Niste sfaturi sau tutoriale ar fi super. Multzuu mult! big hug
Ps:Sunt tunsa filatbig grin

Răspuns Câştigător
| Mikyyyyx a răspuns:

Incearca sa iti faci cararea foarte intr-o parte si sa il intinzi, in special in partea unde e mai mult sa-ti vina un pic peste ochi.Sau ai putea sa te tunzi in asa fel incat sa zicem pana la jumatatea gatului sa fie mai mult si in jos sa-l filezi mult. Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=caFJYpaT8PE