| BonnieSweet a întrebat:

Helău! De curand am instalat un anti virus Smart Anti -Malware. Si de atunci imi merge foarte greu pc-ul. Am incercat sa il sterg... dar nu prea are uninstall. Nu mai pot sterge nimic, Am incercat sa imi reinstalez windowsul dar nu imi citeste cd-ul.
Va roog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| sSebastian a răspuns:

Pai incearca : start => Control Panel => Add or Remove Programs => il cauti acolo => Remove. restul e exact cum dezinstalezi un program oarecare:d succes

| BonnieSweet explică (pentru sSebastian):

Nu merge. Am incercat deja...

| sSebastian a răspuns:

Fa`ti un memory stick butabil si iti pui windowsul de pe el