| Miza a întrebat:

Hellaw! Daca as scrie cu marker pe un tricou. credeti ca se va lua daca il spal dupa aceea? Nu neaparat la masina. se poate si cu mana. big grin. Pliz raspuns urgent puppy dog eyes.

4 răspunsuri:
| TuRneR01 a răspuns:

Imi pare rau daca e marker permanent cred ca nu m-ai ai ce sa-i faci dar poti sa incerci m-ai ales printr-o simpla spalare nu cred ai sansa de loc. Poti incerca solutile de aici
http://cumsa.webook.ro/......-din-haine sper sa mearga success(fundita daca te-am ajutat)

| Miza explică (pentru TuRneR01):

Inca nu am scris pe el. intrebam asa daca as scrie cu marker ( nu neaparat permanent). se va duce daca il spal?

| TuRneR01 a răspuns (pentru Miza):

Daca scrii cu marker permanent pe tricou doar cu spalare nu va merge 100% acum depinde si de calitate markerului, de cat timp ai scris (vechimea petei ) si alti fatori. Eu am reusit sa scot pete de marker de pe tricouri am folosit solutia 5 de acolo iti urez succes (fundita)?

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Eu am facut si s-a sters, si am scris pe el NANE SUD HOP de 5 ori, deci DA!