| marinasexy a întrebat:

Hello.1) De mica imi doresc un caine, dar ai mei nu sunt de acord. As dori sa aflu ce rase de caini nu lasa mult par si sunt usor de dresat, si as dori sa fie de talie mica si sa fie simpaticilove struck
2)Cum o conving eu pe mama sa imi ia?laughing
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Pai, bichonii sunt foarte draguti, sunt de talie mica, usor de intretinut. E frumos si yorkshire terrier. Dar acesti caini de talie mica sunt scumpi. Iar daca mama tu nu vrea sa-ti ia, ma mir ca ar da atatia bani pentru. un caine.