| LittleGirl96 a întrebat:

Hello! :3 De cateva zile tot ma intreaba cea mai buna prietena, ce surpriza sa ii faca iubitului ei la aniversarea de 1 an? Voi ce surpriza/cadou i-ati face? big grin De ziua indragostitilor i-a facut ceva romantic,chestii din alea, cu lumanari, pana mea. Acum ce ar merge?laughing
Care romantic printre voi? Ca eu nu suntlaughing

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa-i fure portofelul si astfel are de cheltuit cateva ceasuri. Daca n-are bani in el are macar un card.winking

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

O seara... happy romantica, dar depinde in ce sens crezi ca m-am referit happy

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Sa ii faca o cina romantica, cu vin si lumanarele, si apoi sa se uite la un film romantic aman2