| MihaLittleDevil a întrebat:

Hello :* Acu` cateva saptamani m-a prins ploaia venind de la scoala si m-a adus acasa cu masina un tip pe care il stiam mai mult din vedere. De atunci a inceput sa tot intre pe mine pe messenger, ne intelegem tot mai bine. happy In weekend frecventam acelasi club, si nu e data sa nu vina sa danseze cu mine... Sincer, mie incepe sa imi cam placa de el. love struck Un prieten de-al lui mi-a spus ca el tot ii povesteste despre mine. So... credeti ca ma place?batting eyelashes pussici :*

6 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Il cunosti destul de bine, ce invarte? cati ani are?, nu ma gandesc decat sa nu fie o parte dintr o retea de traficanti, asa incep toti, castiga increderea fetelor, le atrage in capcana si,, LA REVEDERE,, vise promise, poate ma insel, dar totusi fi cu bagare de seama si nu te imbata cu apa rece, incearca l sa l cunosti cat mai bine, poate ma insel, dar e bine sa afli din inainte si aceasta posibilitate. inca odata sper sa ma insel si scuze daca am exagerat

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Da e posibil sa te placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, il cunosc destul de bine, are 19 ani iar eu 18... mersi oricum pentru sfat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur te place.
poate va veti saruta

| georgi_1134 a răspuns:

Eu cred ca te place, insa ca sa fi sigura intreba-l!