| Silvara a întrebat:

Hello all.
Am nevoie de putin ajutor, de Craciun trebuie sa ii cumpar unei colege un cadou, dar nu am absolut nicio idee. Suntem clasa a8a.
Ea nu e genul cu ursuleti de plus(gen, Me to You) sau altele.
E old school si different!(: Vreau ceva special pentru ea.Totusi, mi-a spus in gluma ca ea ar vrea luna de pe cer si intr-un fel as vrea sa ma leg de asta!

Răspuns Câştigător
| ChristineW a răspuns:

Sunt lucruri ff dragutzze la Meli Melo. Sa cumperi doua perechi de lucruri identice ( cercei, bratarii, lanturii ) si una sa o pastrezi tu si una ea. Deoarece la anul o sa va despartiti si sa fie ceva gen "Forever Friends " :*

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cumpara-i o luna de pluslaughinglaughing pai, daca ai zis ca ii plac animalele de plus atunci i-ai ceva pe tema asta, un ursulet maree si pufos de plus e intodeuna bine venit pentru orice fatahappy iar daca zici ca e genul cu mesaje atunci i-ai unul pe care sa scrie "i love you" sau chestii din astea vezi ce dedicatii gasesti bafta:*

| Static a răspuns:

Da si eu vreau totul de pe lume sincer big grin, dar nu pot avea. Cred ca ar fi misto s aii cumperi niste haine la moda sau ceva ce isi doreste, ceva real ce se poate cumpara, sau chiar o bretara sua un lantic, o carte sau ceva de mancare> gl. Dar se poate, orice e posibilwinking