| X0xo a întrebat:

Hello happy
Am 17 ani. Cum as putea sa scap de urmele de grasime de pe fund?:-s

Răspuns Câştigător
| VicTeodor a răspuns:

Buna happy Du-te si fa fitness, mananca mai putin gras, si poti chiar sa faci exercitii speciale pentru acea zona in casa ta, poti sa cauti tutoriale pe youtubebig grin sper ca ti-am fost de ajutorhappy

4 răspunsuri:
| pHaNtOmiX a răspuns:

Urmele sau grasimea in sine?

| apocalypse000 a răspuns:

Paii. sa nu te superi da mai bine te F**I cu unu fanatic in duel intergalactic si gata disparelaughing)))))

| alexandra_6991 a răspuns:

Pai sa faci si tu sport in special atlestism sau fa un sport permanent (daca vrei de performanta ) handbal, volei, etc. sau gimnastica, joging, pilates etc. CU PLACERE!

| danyella_5246 a răspuns:

Fa sport si da-ti cu crema anticelulitawinking