| cocco a întrebat:

Hello, am de facut la desen o pictura cu un cerc si ma rog.trebuie sa fac o patratica neagra, una o culoare calda, una neagra si tot asa. ce culoare calda sa fac? in afara de galben, rosu si portocaliu ca asa au fc majoritatea colegilor, funda!

1 răspuns:
| EternalPrisoner a răspuns:

Maro ar fi ok eu spun ca merge foarte bine, poti lua un maro mai deschis ca sa nu para totul foarte sumbru spre exemplu... dar nici sa nu exagerezi cu asta pentru ca daca o sa fie foarte deschis nu mai da spre o culoare calda.