| alessia a întrebat:

Hello. Am o problema, am vrut sa ma conectez pe pc la wireless, dar nu mi-l arata, ca si cum n-ar exista, dar e in priza, beculetele la el sunt aprinse. Care-i problema?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca pc-ul e vechi nu te mai complica ca nu o sa mearga! Daca are pana in 5 ani ai nevoie de : wireles Lan driver for -windows-ul care-l ai... Succes!

| alessia explică (pentru lpavel):

Nu e vechi. Dar problema e ca ma pot conecta la alte wifi-uri, doar al meu nu-mi apare.