| JustSimple a întrebat:

Hello! am o roseata permanenta in jurul nasului si arata destul de urat adiac fata palida si nasul rosulaughing stiti cum as putea sa scap de ea? si poate si de cearcanebig grin? am o intalnire zilele astea si vreau sa arat binetonguelaughingpropuneri? multumesc anticipat! FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| EmanuelaZ a răspuns:

Din pacate, cred ca doar un fond de ten bun e solutia, daca e asa urgent.Pentru ceracane poti incerca sa fierbi din 2 pliculete de ceai de musetel sau ceai verde, le tii 5 minute la congelator, apoi le aplici pe ochi pentru 5-10 minute.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O infuzie de ceai de musetel pentru cearcanewinking!