| lunea a întrebat:

Hello! as putea sa cumpar de pe un site haine fara acordul parintilor? cum? ce parere aveti despre hainele de pe zenda? sunt de calitate? costa si transportul daca cumpar o bluza? cat? dar de pe alte site-uri cat m-ar costa transportul? merci!:d

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te intreaba nimeni cati ani ai pe niciun site de cumparaturi online. vine curierul cu pachetul platesti si gata.

pe fiecare iti spune si pretul transportului in functie de marimea pachetului si de distanta. mai mult de 25 ron nu cred ca iti ia

| ukukuku a răspuns:

Buna! parerea mea este sa nu iti iei ceva de pe net ` deoarece nu stii ce defect au straight face eu am patit asa cu o rochita! mi-am dat comanda pe negru si mi-a adus pe verde si era si ruptastraight face
Mai bine te duci in magazine!happy