| Mooonsure a întrebat:

Hello.Asta este a 3-a oara cand mi se intampla. Ma doare destul de rau capul si nu pot manca nimic, si nici sa beau apa..deoarece dupa vomit.
Cred ca este indigestie, dar nu ma doare stomacul.
Cui i s-a mai intamplat asa ceva?
funda, promitt!

7 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Doarece te-ai îndoit de calitățile mele de geograf înnăscute. Nu-i nimic, poți încă să ceri îndurare, înainte să faci lepră sau, nu ștu, gonoree.batting eyelashes

| Mooonsure explică (pentru Polaris):

Scuteste-ma de chestiile astea, parca prea inteligente pentru mine.happy

| Mooonsure explică (pentru Polaris):

Auzi ba. desteptul lui peste prazit. Gonoree sa faci tu si tot neamul tau de inteligento-inchisi. Polaris, omule.i-ati o vacanta undeva in Hawaii, sau undeva in Bulgarie, gen:Nisipurile de Aur. Lasa.ne cu vrajeli de genu.
Ma cam calci pe nervi si ma cam abtin aici!

| NoNameNoName a răspuns:

Hei!
Si eu am patit asa, Tot ce mancam vomitam.Acum cateva zile. Dar mi-a trecut. Dar pe mine ma durea si burta foarte foarte tare.
Este o viroza...
Dar totusi, in 2-3 zile daca nu-ti trece te sfatuiesc sa mergi la Doctor. Poti si azi daca vrei, daca crezi ca e ceva grav. Sau maine.
O saptamana faina!
Insanatosire Gravnica!
Noapte Buna!

| OmuPajanjen a răspuns:

Mie dar nu e ceva grav e de la caldura mananca iaurtuti dar beale fara nimic si bea dar nu grabita mai incet si mai usor manaca lucruri usoare fierte nu prajite

| Mooonsure explică (pentru OmuPajanjen):

Deci. nu este de la caldura. am facut prima oara "indigestia" asta,daca asta este... in martie,am mai facut in iunie si una in iulie,acum. deci,ma doare capul, nu dorm noaptea, si daca beau sau mananc ceva vomit! Oare este ceva, o problema cu capul? Adica ceva grav? Nu sunt in tara momentan, dar cand voi ajunge in Ro o sa ma duc cu siguranta la un doctor. Dar imi este foarte frica de rezultat!

| tarabutaiulia20212223 a răspuns:

Cred ca de la caldura dar ti-as recomanda sa mergi la doctor