| Shorty1995 a întrebat:

Hello.

- Aveti ceva leacuri babesti pentru scaparea cosurilor de pe fata, am pe frunteee, si chiar le urasc, am incercat 2 solutii de la Avon dar degeaba, si bunica mi-a mai zis de pasta de lamaie+drojdie, dar si aia degeaba, aveti idee cum scap de aceste cosuri cu puroi?

1 răspuns:
| ClauditzaXx a răspuns:

Buna! Si eu am cosuri si nu stiu da leacurile babesti nu prea is buna ma bine ia-ti Zineryt e ff bun trebuie sa te dai dimineaya si seara. Sper ca te-am ajutat