| Gigeel67 a întrebat:

Hello, cum as putea sa ma bag in seama cu o fata, i-am dat follow pe insta dar nu am primit back, what should I do, in pm (privat) nu e bine pentru ca e ciudat ca un strain sa te asalteze asa fara sa nu stii nimic despre el )), Thanks in advance guys!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici eu nu cred ca-i interesata.
Dar poti astepta, ca sa-i vezi reactia si cine stie, poate iti raspunde inapoi.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu te grăbi, Gigele, să-i dai dm, poti incepe prin a-i da like-uri, pe parcurs o poti eticheta in poze cu flori, animălute (vezi si tu ce preferinte are, dacă zici că ai primit acces la contul ei). Tu n-ar trebui să ai contul privat,
Dacă reusesti să-i captezi atentia, vei vedea, iar dacă nu, treci la altă Mărioară.

Dacă ti-ar fi dat Follow back nu însemna că e topită după poza ta, afișată.
Pe Instagram multi preferă să aibă câți mai mult urmăritori, nu invers.

| nonepasa a răspuns:

Spune-i in dm :,, buna gajicutzo ce mai faci, vrei sa fi gajicutza mea pe vecie?,, 9 din 10 dentisti recomanda. pace in lume

| luchax a răspuns:

Nu insista. Daca era interesata iti dadea back. Treci la alta! Incearca cu mai multe deodata si filtreaza-le! Sa nu-mi para rau, ca esti tanar si vei da de multe!