| X0xo a întrebat:

Hello happy

De ce cand dau click pe poza mea de pe profil de pe facebook imi scrie :

"Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină.".

Si nu e de la setarile contului :-s

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Nu-ti fa griji. Asa imi aparea si mie. Stiu este enervant. straight face. Dar maine o sa vezi ca o sa iti apara. Nu este nimic de la internet sau altceva. Sau ai putea sa te deloghezi si sa te lighezi din nou. Successs! :*

1 răspuns:
| X0xo explică:

Mersi :-s dar e asa de cateva zile sad I don't want to see si m-am logat de nusj cate ori,,, si tot nu merge...