| thvhoe a întrebat:

Hello.
Doresc sa aplic in anul 1 la UNARTE pe partea de design dar nu stiu ce treabuie mai exact sa fac pentru acel examen de admitere si daca trebuie sa depun un portofoliu cu desene(La Mincu se depune de exemplu), si daca da, ce mai exact(siteul lor ma incurca rau de tot).
Vreau sa aplic in perioada August-Septembrie.
Va rog help broken heart

1 răspuns:
| haileewatson a răspuns:

Scrie in regulament: https://unarte.org/......023.-1.pdf

Exemplu Pag. 16 "Prezentarea unei mape cu minimum 20 de lucrări personale care să reflecte preocupările în
domeniul specializării, executate de candidat în afara concursului de admitere."