| babyblue_8473 a întrebat:

Hello everybody! big grin Nu stiti cumva de unde pot downloada melodii NOI straine...de preferat Ne-eu, Lil wayne, Timbaland, Chris Brown, Rihanna, Jason Derulo, Craig David...
ador melodiile lor si disper cand trebuie sa caut dupa ele pe toate site-urile laughing

Merci anticipat pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| Bianca206 a răspuns:

Sau poti intra pe youtube, dai copy la linkul melodiei, apoi introduci linkul pe www.vidtomp3.com :D, iar dupa dai download.

4 răspunsuri:
| babyblue_8473 explică:

Era Ne-YO nu Ne-eu dar m-au corectat astia laughing.

| cristiancristir a răspuns:

Cauta muzica pe www.radiofly.ws
Sau instaleaza limewire si gasesti acolo melodii straine de toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe youtube cu YouTube Downloader.

| weezy a răspuns:

Mel cu lil wayne iti dau eu cate vrei. daca doresti big grin