| LovelyButterfly93 a întrebat:

Hello guys! ce faceti? am si eu o problema:cum stiu daca un baiat ma place?:-s...sunt confuza! heeelp

Răspuns Câştigător
| Ideea a răspuns:

Da sa dai si o funda da?winking

6 răspunsuri:
| Ideea a răspuns:

Se uita la tine, vorbeste cu tine prin sms sau ma rog cum vrea el, incearca sa iti faca pe plac, vorbeste despre tine.

| LovelyButterfly93 explică (pentru Ideea):

Da si cum pot sa-i zic k il plac? da sa nu ii zic chesti d'alea gen ''te iubesc'' sau asa... putin mai indirect happy

| Ideea a răspuns (pentru LovelyButterfly93):

Eu am jucat adevar sau provocare si am pus de ce baiat iti place din clasa si ea a zis ceva si apoi am intrebast-o cat la suta ii place de mine. Si asa am aflat caaaaaa Nu ma place sad laughing

| LovelyButterfly93 explică (pentru Ideea):

Pai imi pare rau pentru. tine rolling on the floor

| anvis a răspuns:

Nu stii. Baietii sunt imprevizibili. De ce nu-l intrebi?

| LovelyButterfly93 explică (pentru anvis):

Cum sa-l intreb:...''pai ba, stii? tu ma placi sau nu?''...ok mersi ca mi-ati dat cateva idei.o sa va anunt cum a mers big grin

| Ideea a răspuns (pentru LovelyButterfly93):

Da sa dai si o funda da?winking