| Ak40 a întrebat:

Hello guys, ma puteti ajuta? Am 1.76 sibam 86 kg, aveam 95kg si in 4 luni de sala am dat jos 9 kg, iar vara am luat o pauza de la sala ocupandu-ma acasa dar nu asta-i problema.
Vreau sa ma reapuc de sala si programul meu ar fi urmatorul:
Scoala;
Sala;
Mate/romana (adaug ca nu le am cu matematica si romana);
Fotograf (la evenimente am putina experienta).
Si as vrea sa va intreb ce ar trebui sa mananc cand si aprox cat ca sa ma simt satul toata ziua dar in acelasi timp sa si mai dau jos cateva kg.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ba da,poti consuma mai multe proteine ele te satura,dar, nu trebuie sa me crezi incearca, manca carne vs cartofi vs slanina sa vezi diferente, proteinele inhiba foametea, mentin insulina stabila

1 răspuns:
| Username272 a răspuns:

Nu ai cum sa slăbești daca tu esti satul plin de mâncare, o sa te doară si stomacul daca faci sala dupa, încearcă inainte de sala sa nu mânci mult, iar dupa sala poti mâncă până te saturi pentru ca corpul tău o sa aiba nevoie de toate vitaminele si energia necesara, încearcă să mânci cat mai puțină pâine si carne, multa salată si mâncăruri usoare, sper ca te-am ajutat si spor la sala!

| RAY a răspuns (pentru Username272):

Ba da,poti consuma mai multe proteine ele te satura,dar, nu trebuie sa me crezi incearca, manca carne vs cartofi vs slanina sa vezi diferente, proteinele inhiba foametea, mentin insulina stabila