| GemPanda a întrebat:

Hello.
Imi mai puteţi da sugestii de melodii de dubstep. Vreau mai multe. Sau altele de la skrillex, nero si asa. Thanks anticipat! Funda pentru cele mai multe sugestii.
Byee! :3

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| GemPanda explică:

@Karisma, Thanks dar unele nu merg. Ba sunt private, ba nu mai sunt. Imi potii da titlurile. Nu am luat decat 3-4 melodii.

| BluDesign a răspuns:

Salut!
Da-mi un add pe exantrou@yahoo.com si-ti dau un canal de youtube(al meu) pe care din anumite motive nu-l pot da aici, acolo o sa gasesti ceva muzica buna sigur.