| Nuzicnume a întrebat:

Hello.
Imi spuneti câteva aplicații ca Comments Insight? Aplicatia aceasta a fost retrasa, pentru cei care nu știu ce este aplicația :
Poti cumpara followers / comments / likes pentru Instagram cu bani sau prin aprecierea / comentarea altor postări prin aplicație.
Caut aplicații prin care pot cumpara followers / aprecieri comments etc tot prin modalitatea aceasta ..Reciprocitate (dau like comm la alți Users și sa primesc coins ca sa cumpar followers comm etc.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Stie ca e degeaba pentru ca aia nu impart continutu cu alti si tie nu iti creste de fapt pagina nu?