| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Mâine merg la un concert cu o prietena și ea mai cheamă niște băieți. Eu mă voi simți aiurea pentru ca nu-i cunosc, gen sunt foarte timida și poate fac impresia ca sunt aroganta, așa se întâmplă des mai ales la persoanele timide. Nici n am avut prieten pana acum și nu știu cum sa mă comport în preajma lor. Mă gândesc ca dacă mai chem eu pe cineva cu cunoscut mă voi simți mai bine. Voi ce ziceți sa fac? Sper sa îmi intelegeti situația

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Conteaza ce parere faci? Te duci acolo cu ea, ca sa te distrezi si asta e tot. Daca te va placea vreunul, o va face indiferent de cum te comporti tu.Fii naturala si nu te mai ingrijora in legatura cu parerea lor.

| AlinDark14 a răspuns:

Fii tu insati, Nu mai pleca cu dilema asta in cap de acasa, te va stresa, Ia-ti gandul de la asta (Multor baieti le plac fetele timide) Distractie placuta.