| Indestructible44 a întrebat:

Hello people, ce mai faceti, am o intrebare pentru voi dar va rog sa imi raspundeti ok? intrebarea suna asa:ce faceti cand vreti sa va vina idei originale?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ma uit la un film bun

| unconnected a răspuns:

Am o gramada de modalitati pentru a-mi "stimula mintea" :
1) ma uit pe geam sau fac o plimbare pe afara.Inspiratia imi vine foarte usor asa.Eu sunt mai romantica de felul meu si orice lucru din natura mi se pare deosebit(vantul, copacii, cerul, norii si multe altele).
2)Alta modalitate ar fi sa citesc o carte in care sa regasesc ceva si care sa-mi ''lumineze mintea" laughing.
3)Ma uit in jurul meu, vad diferite obiecte si ma gandesc la diferite chestii pe care le-as putea face cu ele.
4)Ascult o melodie care imi aduce aminte de ceva trsit.
5)Ma gandesc la o persoana care ma enerveaza si imi apare dorinta de a si mai buna decat ea.

| Konata a răspuns:

Ascult muzica, ma uit pe geam sau desenez happy.

| Indestructible44 explică (pentru Konata):

Bine de desenat tot am nevoie de inspiratie dar nu stiu de unde sa o iau, acum incerc ceva video-uri pe youtube sper sa ma ajute. vreau sa imi fac parul original dar vreau sa mi-l fac intr-un gen rebel, ma poti ajuta?

| Konata a răspuns (pentru Indestructible44):

Cauta pe google mai multe imagini si incearca sa cimbini mai multe impletituri si tunsori happy.

| Ashadow a răspuns:

Incep sa mazgalesc caietele de scoala.