| anonim_4396 a întrebat:

Hello.
Sâmbăta asta îmi serbez ziua de 17 ani și nu prea știu ce să fac, vreau idei despre ce aș putea organiza încât să se distreze toată lumea (și adulți și adolescenți, copii nu vor fi).
Vreau idei de decorațiuni și ce ar trebui să aduc încât să nu fie o aniversare plicitisoare (în sensul de băutură și alte de-astea)
Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă ai casă undeva la curte ar fi genial.
depinde de ce buget dispui.
sau să mergeți la o cabană 2-3 zile, iar ar fi genial dacă ai suma necesară.
de decorațiuni n-o să le pese la oaspeți, să ai o boxă bunicică să pui muzică să dansați, alcool, și eventual un joc de societate gen activity ori jucați adevăr și provocare, am/n-am pe băute, colț sau cum se numea jocu ăla cu multiplii lu 7

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Acasa ar fi cel mai bine sa iti organizezi ziua de nastere. E riscand sa inchiriezi ceva acum pe pandemia asta. Idei pentru decoratiuni gasesti o groaza pe pinterest. Poti sa ceri invitatilor tai sa iti trimita 1-2 melodii care le plac, astfel o sa se simta si ei bine vazand ca iti pasa de gusturile lor in materie de muzica. Ca si bautura poti cauta pe net cateva idei de cocktailuri si sa vi le faceti voi acolo.
Distractie placuta!