| Alexandra_3484 a întrebat:

Hello! Stiti cumva seriale japoneze/coreene cu adolescenti gen "Boys Over Flowers" sau '"You're beautiful"?

6 răspunsuri:
| Gaabi32 a răspuns:

Si eu am vazut 'Boys over flowers' vaianta japoneza mai este un serial ''Devil Beside You''doar ca e subtitrat in engleza.sad

Răspuns utilizator avertizat
| Ea a răspuns:

Incearca si "Goong-princess hours". Foarte fainwinking

| maryyram09 a răspuns:

Playfull kiss (bestial) heartstrings,dream high,secret garden, bad boy, personal taste...

| monitza a răspuns:

Dream high,hana yori dango e de fapt boys over flowers in varianta japoneza depinde acum in ce varianta ai vazut u,mari stayed out all night e super serialul unde joaca tipul din you're beautiful, iar acum urmaresc Hanazakari no Kimitachi e, aaa... si mai este si coffe prince care e la fel de fain si daca mai vad ceva seriale cu adolescenti iti voi spune dar pana atunci urmarestele pe acestea