| Luana23 a întrebat:

Hello! Sunt a8a si nu imi place prea tare istoria, dar in schimb iubesc limbile straine si imi place conceptul de psihologie. Credeti ca m-as potrivi mai bine pe profil de stiinte sociale sau de filo? Dau funda pentru cel mai bun răspuns happy

Răspuns Câştigător
| Anonima163333 a răspuns:

Hei! Depinde ce vrei sa urmezi tu mai târziu. Oricum dai bac la istorie la ambele profile.Eu as opta pentru socio, daca te pasionează psihologia.
Bafta la Evaluare!

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Dai bac la istorie la ambele laughing, dar este un risc asumat. Pentru limbi străine filo, iar pentru psihologie științe sociale, dar ține cont că psihologia o studiezi doar în clasa a 10 a.