| GaNgSty a întrebat:

Hello TPU Am Nevoie Urgenta De Ajutor!
Maine Ma duc La Water Park Ca E Joi Si Din Cate Stiu Daca Ajung Pana La 10:30 E Intrarea Libera.
Cu Ce Autobuze As Putea Ajunge Acolo?
Unde Trebuie Sa Le Schimb Si Care Sunt Acelea Care Trebuie Sa Le Schimb Dupa Ce Iau Autobuzul 301 Care Ma Duc Pana La Baneasa Shoping Center.
Dau funda Si Folositor Cui Raspunde Cel Mai Util Si Pana Maine!

2 răspunsuri:
| summer12 a răspuns:

De ce pui majuscule in fata unor cuvinte? Macar daca puneai doar in fata substantivelor intelegeam ca te-ai "germanizat" dar asa.nu inteleg moda asta.

| GaNgSty explică:

Ce Femeie Pe Ciclu Si Fara Viitor Esti Summer12 Cretino Am Intrebat Cum Ajung Acolo Idioato Cat De Tampita Poti Sa Fii Sa Te Legi De Scrisul Meu Daca Yo Team Intrebat Altceva?
E Greu Sa Fii Prost Sau Treci Mai Usor Peste Necazuri Daca Vrei Sa Ocolesc Subiectul (Cat De Proasta, Urata Si Ne****a Esti)!