| Bianca2204 a întrebat:

Hello TPU! am o intrebare : ca sa afli cate minute ai de exemplu in Vodafone suni la *123# si ori primesti un mesaj ori iti apare pe loc cate minute mai ai, plata un plus etc. La cosmote e cu 1515. Toate astea sunt la abonament. la Orange cum e? ps. am abonament si iphone (in caz ca este vreo diferenta)

4 răspunsuri:
| crisaforyou a răspuns:

In cazul in care ai o cartela Orange formeaza 333. O sa iti trimita mesaje, si acolo o sa ai informatii despre minute, credit.

| crisaforyou a răspuns:

Apeleaza 333, si iti va fi trimis un mesaj cu valabilitatea optiunii, creditul.

| Bianca2204 explică (pentru crisaforyou):

Iar daca am abonament? e vreo diferenta?

| Endless00 a răspuns:

La cosmote formezi *100# si acolo ai contul meu etc! Incearca asa.