| Alina_Ale_1997 a întrebat:

Hello tpu.am si eu o foarte mare problema.mi-am instalat o tema windows 7 care se numea seven xp remix si deodata mi-au disparut iconitele si taskbarul de pe ecran.Am dat restabilire sistem pentru a reveni la o forma anterioara a sistemului si nimic.Ce pot face§

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sterge si reinstaleaza Windowsul. Acea tema este buna, functioneaza dar cred ca ai downloadat un virus in loc de tema.
Uite un loc bun de downloadat: http://www.softpedia.com/......x-XP.shtml